+48 509 907 645

Wybierz meble na swój taras

Katalog mebli ogorodowych MODU.PL

Twój ogród – Twoje meble. Wybierz te, które pasują do Twojego stylu.

Możesz wybrać styl, który pasuje do Ciebie i do Twojego miejsca: tarasu, ogrodu lub patio. Niezależnie gdzie ustawisz swoje nowe meble, będą one podkreślały prestiż, elegancję. Wzbudzą podziw Twoich gości i dadzą komfortowe uczucie relaksu kiedy tylko z nich skorzystacie.

MODU – Meble w modułach

Wiemy, jak ważne dla Ciebie jest to, aby meble dokładnie wpasowały się w Twoją przestrzeń. Dlatego oprócz solidnego ich wykonania oraz najwyższej jakości tkanin, które je wykańczają, nadrzędną ideą, która przyświecała w tworzeniu mebli była modułowość.

Moduły, które można dopasowywać, ustawiać, przestawiać tak, aby dopasowały się do każdego wnętrza, oraz dały maksimum funkcjonalności.
Możesz zatem dobierać do swojego zestawu tylko te moduły, które będą pasowały do Twojego ogrodu czy tarasu. Te meble po prostu dopasują się do Ciebie.

Wybierz swój styl mebli tarasowych

ARUCAS Meble modułowe do ogrodu i taras

ARUCAS – Meble ogrodowe w stylu Gran Canaria

Arucas to miasto położone na wyspie nad Oceanem Atlantyckim w odległości 12 kilometrów od miasta Las Palmas de Gran Canaria. Zainspirowało nas do stworzenia mebli, które łączą w sobie piękno lokalnej architektury z urokiem kamienisto-piaszczystych plaż. Idealnie wyglądają w słonecznej bieli – w nas przywołują te piękne widoki i beztroski wakacyjny relaks.

➡️ Zobacz pełną specyfikację mebli linii Arucas

MALADETA - Meble modułowe do ogrodu i taras

MALADETA – Meble ogrodowe w stylu pirenejskim

Inspiracja dla tego zestawu mebli pochodzi z serca hiszpańskich gór. Maladeta to masyw górski w Pirenejach Zachodnich, blisko granicy z Francją. Na jego najwyższym piętrze widoczne są wieczne śniegi i małe lodowce. Nieco chłodniejszy klimat tego zestawu sprawia, że przypadnie do gustu tym, którzy wolą zachować nieco dystansu do świata.

➡️ Zobacz pełną specyfikację linii Maladeta

MODU - Linia MAURO Meble tarasowe

MAURO – Meble ogrodowe w stylu artystycznym

MAURO – Piękna sztuka. Do stworzenia tego zestawu zatrudniliśmy projektantów po Akademii Sztuk Pięknych, by zaoferować coś ponadprzeciętnego. Można powiedzieć, że patrząc na ten zestaw obcujesz ze sztuką. Cieszą oczy i zmysł dotyku.

➡️ Zobacz pełną specyfikację linii Mauro

MODERN - Meble tarasowe MODU.PL

MODERN – Meble ogrodowe w nowoczesnym stylu

Wygodny minimalizm w doskonałym wydaniu. Długo szukaliśmy mebli, które pozwoliły by nam przywołać wspomnienia ciepłych wakacji. Nie udało się znaleźć takich mebli. Więc stworzyliśmy je dla siebie. Tak narodziła się ta seria nowoczesnych mebli typu “egzotyczne wakacje na własnym tarasie”.

➡️ Zobacz pełną specyfikację linii Modern

Meble tarasowe Paella

PAELLA – Meble ogrodowe w stylu hiszpańskim

Wyjątkowy zestaw obiadowy inspirowany daniem hiszpańskim nazwie Paella. Przygotowywana jest na bazie ryżu z dodatkiem szafranu. Może zawierać kawałki owoców morza – w nasz projekt tych mebli wkomponowane są kawałki słońca Hiszpanii.

➡️ Zobacz pełną specyfikację linii Paella

TEIDE Meble tarasowe MODU

TEIDE – Meble ogrodowe z Teneryfy

Zapraszamy na Teneryfę. Legenda głosi, że jest ona pozostałością zaginionej Atlantydy i faktycznie, jest coś niezwykłego w tej wyspie. Inspiracją dla tej kolekcji jest wulkan Teide –   najwyższy punkt Oceanu Atlantyckiego. Z jego szczytu rozciąga się tak piękny widok, że żal opuszczać to miejsce.

➡️ Zobacz pełną specyfikację linii Teide