+48 509 907 645

Poznaj nas i zdecyduj czy pasujemy do siebie

Dlaczego MODU? Producent mebli ogrodowych.
Logo MODU - Favicon

O Nas i o naszych meblach

Na początku był pomysł: zabierzmy Hiszpanię do domu. Szkoda było opuszczać te piękne miejsca, więc zapragnęliśmy czegoś, co będzie nam przypominać hiszpańskie wakacje w Polsce. A cóż może być lepszego niż klimatyczny taras zainspirowany tym, co tam widzieliśmy?

Czy nie ma idealnym mebli na taras?

Okazało się, że nie ma idealnych mebli na taras. Cena nie ta albo jakość pozostawiała wiele do życzenia. Więc postanowiliśmy zrobić swoje jako producent mebli ogrodowych! Tak powstała pierwsza kolekcja “modern”. Zrobiliśmy je dla siebie, więc nie było żadnych kompromisów jakościowych. Były tak dobre, że coraz więcej znajomych pytało: gdzie można je dostać?

Meble tarasowe bez kompromisów!

Pod wpływem rosnącej liczby zapytań, zdecydowaliśmy: robimy meble na taras, ale takie, żeby pasowały każdemu. I tak narodziły się meble modułowe, które stworzą harmonijną całość nawet na najmniejszym tarasie, odpowiadając na najbardziej wyrafinowane oczekiwania klientów.

Pierwsi klienci mebli MODU

Ponieważ pierwszymi klientami byli nasi znajomi, starannie dobraliśmy materiały i wykonawców – meble nie mogły nam przynieść wstydu. Zatrudniliśmy profesjonalnych projektantów z artystyczną żyłką do mebli. Mieli za zadanie połączyć wygodę z minimalistycznym pięknem. Udało się. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Ciągle szukamy nowych inspiracji

Ale to jeszcze nie koniec! Dążymy nie tylko do perfekcji. Naszym celem jest zaspokajanie różnych oczekiwań klientów, więc sześć aktualnych linii naszych mebli to nie jest szczyt naszych możliwości. Uważnie śledzimy trendy i słuchamy naszych klientów. Kto wie, czym będzie inspirowana następna kolekcja?

A jaki jest Twój styl?

 

Wybierz spośród sześciu linii mebli ogrodowych i dopasuj do swojego wnętrza.

Pamiętaj meble możesz dowolnie konfigurować bo moduły pasują do każdego układu i przestrzeni.

ARUCAS Meble modułowe do ogrodu i taras

ARUCAS

Meble ogrodowe w stylu Gran Canaria

MALADETA - Meble modułowe do ogrodu i taras

MALADETA

Meble ogrodowe w stylu pirenejskim

MAURIO - Meble modułowe do ogrodu i taras

MAURIO

Meble ogrodowe w stylu artystycznym

MODERN Meble modułowe do ogrodu i taras

MODERN

Meble ogrodowe w stylu nowoczesnym

PAELLA - Meble modułowe do ogrodu i taras

PAELLA

Meble ogrodowe w stylu hiszpańskim

TEIDE Meble modułowe do ogrodu i taras

TEIDE

Meble ogrodowe z Teneryfy

Jeśli potrzebujesz nietuzinkowych inspiracji dotyczących zagospodarowania przestrzeni tarasowej, ogrodowej oraz chciałbyś zobaczyć meble MODU w rożnych aranżacjach – zapraszamy na BLOG.